JVC / HD Everio

Easy Archiving & Viewing Solution

Archiwizacja i oglądanie bez użycia komputera

Podłącz kamerę do opcjonalnej nagrywarki CU-VD40/CU-VD20, oto wygodne rozwiązanie nie wymagające użycia komputera. Teraz możesz archiwizować pliki video HD na płytach DVD-R/RW. Odtwarzanie zarchiwizowanych materiałów jest niezwykle łatwe, wystarczy podłączyć nagrywarkę CU-VD40 do telewizora.

(image) NAGRYWARKA DVD

Archiwizacja HD

Podłącz kamerę do nagrywarki CU-VD40 przez złącze USB2.0 i rozpocznij archiwizację plików video HD na płycie DVD, nie potrzebujesz do tego komputera. Dzięki funkcji USB Host, wystarczy, że będziesz postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie LCD. Ponieważ płyty DVD-R DL są również obsługiwane, możesz zapisywać do 55 min. materiału video HD (40 min. dla materiału video Full HD) na pojedynczej płycie o pojemność (8.5GB).

(image) Archiwizacja HD

Odtwarzanie HD

Odtwarzanie jest możliwe bezpośrednio z nagrywarki CU-VD40 podłączonej do telewizora. Wprowadź płytę z danymi HD i ciesz się wspaniałymi obrazami HDTV. Nie musisz podłączać kamery. Analogowe wyjście komponentowe lub wyjście SD video jest również dostępne.

(image) Odtwarzanie HD

Góra

Playlist

(image) Playlist

Kamery Everio oferują możliwość przeprowadzenia edycji nagranego materiału bezpośrednio w kamerze. Funkcja play-listy pozwala na wybór scen i ich edycję w dowolnej kolejności a następnie obejrzenie ich lub archiwizację bezpośrednio na płycie DVD.

Góra

Różnorodne interfejsy dla zwiększonej kompatybilności

Kamery Everio HD dzięki zastosowaniu różnorodnych interfejsów zarówno cyfrowych jak i analogowych zostały dostosowane do działania w różnorodnych środowiskach pracy. Materiał nagrany kamerą Everio HD może być oglądany zarówno na najnowszych ekranach HDTV jak również konwencjonalnych telewizorach analogowych. Złącza USB oraz i.LINK umożliwiają transfer nagranego materiału do komputera z celu przeprowadzenia pełnej edycji.

(image) Multiple Interfaces for Expanded Connection

Góra

Zaawansowana edycja i archiwizacja przy użyciu PC

(image)

Dla tych, którzy pragną przeprowadzić edycję i zarchiwizować materiał przy użyciu komputera, kamery Everio HD posiadają pakiet kompletnego oprogramowania. Aplikacje kompatybilne z Blu-ray pozwolą Ci zapisać oryginalną treść HD w całej okazałości. W skład zestawu wchodzi także „wtyczka” umożliwiająca współpracę z oryginalnym oprogramowaniem Mac, tak więc Użytkownicy systemu Macintosh będą mogli tworzyć pliki HD korzystając z własnych aplikacji dedykowanych do edycji.

(image) Zaawansowana edycja i archiwizacja przy użyciu PC

Oprogramowanie CyberLink BD Solution dla Windows

Wartościowy pakiet oprogramowania potrzebny do edycji i odtwarzania treści Full HD, jak również zapisu na płytach DVD lub Blu-ray. (Uwaga do wypalenia płyt Blu-ray niezbędny jest napęd Blu-ray)

  • (image) PowerCinema™ NE
    PowerCinema™ NE dla Everio do przeglądania plików HD, odtwarzania, funkcji kopii zapasowej, kopiowania.
  • (image) PowerDirector™ 5 NE
    PowerDirector™ 5 NE Express Express do zaawansowanej edycji video.
  • (image) PowerProducer™ 3 NE
    PowerProducer™ 3 NE tworzenie nagrań autorskich BD-AV / DVD-Video.

QuickTime Component dla Everiodla Macintosh

Dla Użytkowników Macintosh, kamery HD Everio zostały wyposażone w specjalne oprogramowanie, służące do transferu plików video przez USB, które mogą być importowane do Apple iMovie HD i Final Cut Pro. Macintosh oraz inne oprogramowanie służące do edycji może przechwytywać pliki MPEG2 HDV kompatybilne z trybem 1440CBR w czasie przesyłania plików przez i.LINK.

Góra

Bezpośrednie wypalanie płyt DVD

(image) One-button easy!

Archiwizacja danych nigdy nie była prostsza. Naciśnij klawisz DIRECT BACK UP a dane, które nie zostały jeszcze skopiowane zostaną automatycznie przetransferowane do komputera.

Góra

Wymagane oprogramowanie

Windows®

CyberLink BD Solution
OS:
Microsoft® Windows® XP Home Edition/XP Professional (pre-installed), Windows Vista™ Home Basic/Home Premium (32-bitowa edycja, pre-installed)*, wymagane złącze USB2.0.
CPU:
Intel® Pentium® 4, przynajmniej 2.4GHz. Pentium® 4, rekomendowane 3.0GHz. Intel® Pentium® M, przynajmniej 1.6GHz.
RAM:
Windows® XP: przynajmniej 512MB, rekomendowane 1GB
Windows Vista™: przynajmniej 1GB, rekomendowane 2GB*.
GRAPHIC:
Karta graficzna Intel/nVidia/ATI dla MPEG-2 HD DxVA

*Informacje dotyczące kompatybilności GZ-HD7 z systemem Windows Vista™, znajdują się na stronach http://www.jvc-victor.co.jp/english/download/vista.html
Nawet jeśli komputer spełnia wszystkie wyżej wymienione wymagania systemowe, może się okazać, że materiał HD nie będzie wyświetlany poprawnie. Dla szybszych i bardziej niezawodnych operacji rekomendujemy użycie komputera posiadającego Intel® Core™ 2 Duo CPU i 2GB RAM.

Macintosh

QuickTime Component dla Everio
Hardware:
Macintosh z procesorem 1.25GHz lub szybszym PowerPC G4/G5, Intel®. (rekomendowany jest procesor Intel® Core™ Duo.), wymagane złącze USB2.0
OS:
Mac OS X (10.4.4 do 10.4.9)
RAM:
Przynajmniej 512MB, rekomendowane 1GB
Uwaga:
Spełnienie wyżej wymienionych wymagań nie gwarantuje poprawności działania wszystkich komputerów osobistych wyposażonych w terminal USB 2.0.

Góra